O obci

Sport

V okolí fotbalového hřiště TJ Sokol Sadov se nachází území pro sportovní činnost a trávení volného času. Jsou se zde zrekonstruované tenisové kurty, které jsou prozatím pro místní občany zdarma. Vedle tenisových kurtů je nové hřiště s umělou trávou na malou kopanou. V letošním roce bylo doplněno dětské hřiště o kombinovanou sestavu Hrad. Vedle dětského hřiště mohou dospělí občané využít nové workoutové hřiště a nově nainstalovanou posilovací troj sestavu. V okolí je možné využít novou cyklostezku do Vysoké. Na asfaltovém povrchu je možnost jezdit i na kolečkových bruslích. V území je dále naučný parčík, kde je možné se skrýt před letním sluncem. U parčíku byla vysazena lípa svobody při příležitosti oslav 100 let republiky.

Ceník pronájmu hřiště na malou kopanou

Děti do 18 let (pouze s dozorem dospělého) 200,- Kč/hod
Dospělí 400,- Kč/hod

Ceník pronájmu tenisových kurtů

Sazba za 1 hod./kurt Občané Sadova Ostatní
9 – 16 hod. 0,- Kč 120,- Kč
Od 16 hod. 0,- Kč 150,- Kč
Dítě do 18 let 0,- Kč 30,- Kč
Dospělý + dítě do 18 let 0,- Kč 90,- Kč
Dospělý při zakoupení 10 hod. 0,- Kč 100,- Kč

Zájemci si mohou termín pronájmu zamluvit u správce fotbalového hřiště a tenisových kurtů – p. Marka Frische, tel. 734 700 371, 602 777 098

Poplatky za pronájem budou zaplaceny na pokladně obecního úřadu v Sadově, nebo na místě u správce. Potvrzení o zaplacení bude následně předloženo správci.

Cyklostezka

Obcí Sadov a okolím prochází žlutá turistická trasa a hipostezka. V obci Sadov je v současné době dokončena stavba cyklostezky z dolního Lesova směrem na Vysokou. Jedná se o propojení sportovního území s dolním Lesovem a cyklotrasou č. 6 Euregio Egrensis. Cyklostezka se na tuto cyklotrasu napojuje mezi obcí Vysoká a částí obce nazvanou Sedmidomky. Zde bude možné pokračovat směrem na Bor, Stráň, Radošov a dále do různých směrů. Pokud se cyklista vydá na druhou stranu, pak se přes obec Dalovice dostane do Karlových Varů, kde je možné dále pokračovat např. po cyklotrase podél Ohře. Cyklostezka začíná na parkovišti u fotbalového hřiště TJ Sokol Sadov.

Plánované projekty

V současné době se plánuje výstavba hřiště na streetball a tenisová zeď. Dále zde bude postavena nová budova se zázemím pro tenisty, fotbalisty, veřejné toalety a klubovna s občerstvením pro dané území. Nově zde bude vybudována i vodní plocha.

Karlovarský kraj - logo Živý kraj - logo Ministerstvo pro místní rozvoj - logo Ministerstvo pro místní rozvoj - logo

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.
© 2021 Obec Sadov